• Wernisaż Twórczości Rodzinnej pt. ,,Żywe Obrazy"

• ,,Nie tylko wychowanie ma służyć sztuce, ale to właśnie sztuka ma służyć wychowaniu." (B. Suchodolski)

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem kreatywności rodziców i dzieci! Dziękujemy za liczne dzieła, które wprawiły naszych podopiecznych, kadrę i innych rodziców w zachwyt! W głosowaniu udział wzięła cała społeczność szkolna, wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!

• Dzień św. Patryka

• Wspaniałe zabawy, prelekcje i prace plastczne przygotowali dziś Pani Agnieszka i Pan Jakub dla uczniów klas 1-3 w ramach obchodów irlandzkiego święta. Uczniowie poznawali symbolikę i legendy, poszerzali słownictwo, a przede wszystkim wspaniale się bawili.

• Dzień matematyki

• Uczniowie klasy 8 przygotowali dziś ucztę dla Liczby pi. To stała matematyczna wyrażającą stosunek obwodu koła do długości jego średnicy. Fascynuje ludzkość już od czasów starożytności, a jako pierw. Od XVIII wieku znana jest jako π, potem stałą Archimedesa i Ludolfina. Jest jedyną liczbą, która ma swoje święto. Inspiruje naukowców i artystów oraz naszych uczniów. Prezentacje, gry, zabawy proponowane przez uczniów klasy 8 były interesującą aktywnością dla młodszych kolegów. Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas.

• Rodzic Nauczycielem

• Uczniowie 4a mieli dziś niecodzienną okazję odwiedzić centrum medyczne "Omeda" dzięki uprzejmość Państwu Ewie i Maciejowi Kleniewskim, rodzicom Antka i Janka. Dzieci obejrzały sale operacyjne, specjalistyczne narzędzia, dostały materiały promocyjne. To była niezwykle ciekawa i inspirująca lekcja biologii. Realizacja projektu: Rodzic - moim nauczycielem. Dziękujemy

• Uwaga! Konkurs!

• Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w RODZINNYM KONKURSIE ,,ŻYWE OBRAZY" Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w Dniu Kobiet, 8 marca.

• Wyjście 5a

• Uczniowie klasy 5 pełni radości i ciekawości poszukiwali rozwiązań do zagadek na Wyspie Odkrywców. Sportowe wyzwania to spacer ze szkoły do miejsca i gonitwa za przeciwnikiem w laserowej grupie. Wspólny posiłek na zakończenie miło spędzonego aktywnego czasu.

• Dzień Dinozaura

• 26 lutego odbyliśmy podróż do jurajskiego świata, której celem było pobudzenie ciekawości dzieci i zainteresowanie ich światem prehistorycznych stworzeń. Były aktywności plastyczne i ruchowe, prezentacje i filmy, dziś każdy mógł na chwilę być dinozaurem.

• Dzień Tosta

• Kolejny pyszny dzień w naszej szkole!

Podczas zajęć korzystaliśmy ze sprzętu zakupionego w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości @LaboratoriaPrzyszłości

• Konkurs pięknego czytania

• 21 lutego obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Z tej okazji w klasach młodszych odbył się konkurs, którego celem była promocja czytelnictwa, budzenie zainteresowania wartościową literaturą dziecięcą oraz stworzenie możliwości prezentacji własnych umiejętności. Gratulujemy wszystkim startującym!

• Gratulacje!

• Z dumą informujemy, że z Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych uczniowie klasy VIIIa uzyskali następujące wyniki: Język Angielski:

Karolina Brzozowska - tytuł laureata, Julia Nitkiewicz - tytuł laureata, Kaya Polak - tytuł laureata, Alek Bogdanowicz - finalista.

Matematyka: Hanna Aleksiejuk - tytuł laureata.

Serdecznie gratulujemy!​​​​​​

Tytuł laureata zwalnia z egzaminu ósmoklasisty z danego przedmiotu. Zwolnienie jest równoznaczne z uzyskaniem z egzaminu ósmoklasisty z danego przedmiotu najwyższego wyniku. Laureat ma także pierwszeństwo przyjęcia do szkół ponadpodstawowych.

• WALENTYNKI

• 14 lutego nasza szkoła ubrała się w kolor czerwony i wypełniła serduszkami - symbolami miłości. Uczniowie wzięli też udział w akcji "Poczta Walentynkowa dla Pacjentów Białostockiego Centrum Onkologii" - własnoręcznie wykonali kartki i przekazali życzenia od serca. Była również poczta walentynkowa i sesja zdjęciowa.

• Dzień pizzy

• Dzisiejszy dzień był spełnieniem marzeń wszystkich pizzożerców! Było smacznie i wesoło. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się między innymi gdzie powstał pierwszy placek zwany pizzą i który kraj zjada najwięcej pizzy.  Wiemy już, że najpopularniejszym rodzajem serowego smakołyku jest Margherita i właśnie tę pizzę dziś degustowaliśmy!

• 8a na wagarach

• Klasa 8 doświadczała iluzji. Bardzo ciekawie spędzony czas wśród złudzeń optycznych. Byliśmy też w II LO gdzie oprowadzała nas Pani z-ca dyr. Marta Lipska. Spędziliśmy tam trochę czasu też w strefie relaksu. Udaliśmy się w dalszą podróż. Dowodzenie przejął gospodarz klasy zarządzając przejazd trasą widokową do galerii Jurowieckiej na wspólny posiłek i czas wolny. Spontanicznie sumarycznie.

• Warsztaty filmowe

• Udział uczniów klasy 6a w warsztatach filmowych w Książnicy Podlaskiej.To już kolejne zajęcia z techniki filmowej.Tym razem uczniowie oswajali się z warsztatem filmowca, obsługą sprzętu i technikami filmowymi.

• Wiersze z szuflady

• Z przyjemnością informujemy, że Nikodem Kowalewicz z 8a został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Literackiego za napisanie wiersza pt. "Wołanie o pokój". W piątek 12 stycznia odbyła się gala podsumowującej on- line, podczas której Nikodem przeczytał swój wiersz. Uczestniczył w niej wraz z klasą.