• Dzień Pluszowego Misia

• Z okazji Dnia Pluszowego Misia został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Plastyczny "Mój Pluszowy Miś" adresowany do uczniów klas I - III. Pani Dyrektor wręczyła uczniom pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Na konkurs napłynęło wiele ciekawych , pomysłowych i twórczych prac.

Jury po naradach nagrodziło następujące prace:

I miejsce - Maksymilian Grygoruk

II miejsce - Bianka Bogucka

III miejsce - Helena Linkiewicz

Zostały nagrodzone również dzieci , ktore otrzymały wyróżnienia i wszyscy uczniowie , którzy wzięli udział.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom !

• Dzień św. Marcina

• Podczas obchodów dnia św. Marcina - patrona dzieci, nasi uczniowie przygotowali wspaniałe lampiony oraz obejrzeli film o życiu świętego i symbolach związanych z tym dniem. Spróbowali też rogali świętomarcińskich. Na zakończenie w wesołym korowodzie ruszyli rycerze, dzieci i gęsi.

• Konkurs Konkurs

• Z przyjemnością ogłaszamy wyniki Szkolnego Konkursu Historycznego pt. "Symbole, które łączą Polaków"

Kategoria: klasy VI - VIII

Wyróżnienie: Polina Tisirevich kl.Va

Serdecznie gratulujemy!!!

• NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

• Uroczysta akademia w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości. Dziękujemy Pani Ewie Kotyńskiej i Pani Anecie Janczewskiej za przygotowanie wraz z uczniami klasy 8a wspaniałej inscenizacji historycznej, a Pani Magdalenie Sztyruk za piękną scenografię.

• Brawo My!

• Drodzy Wolontariusze!! Spieszymy donieść, iż podczas kiermaszu ciast zebraliśmy aż 2 112,30 zł.

Serdecznie dziękujemy w imieniu bezdomniaków ze schroniska.

• Dzień Języków

• W ramach obchodów Dnia Języków Obcych odbyły się dziś prezentacje, które mieli przyjemność obejrzeć Rodzice. Uczniowie popisywali się wiedzą, umiejętnością śpiewu i tańcem.

Mamy nadzieję, że tego typu działania pozytywnie wpłyną na poczucie potrzeby i motywację do nauki języków obcych u naszych Uczniów.

Dziękujemy nauczycielom języków: pani Marcie Szewczul, pani Agnieszce Konopka i panu Jakubowi Bylewskiemu za przygotowanie imprezy , a Rodzicom i wychowawcom za przybycie i pomoc w przygotowaniach.

• GRATULACJE EVELINA!

•

Z dumą i radością informujemy, że uczennica klasy 3 B, pod opieką pana Mirosława Ejsmonta zajęła I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin.

Przyjmij serdeczne gratulacje oraz wyrazy uznania! Życzymy kolejnych sukcesów!

• Przerwa na czytanie

• W dniu 30 października nasza szkoła po raz pierwszy uczestniczyła w IV Międzynarodowej edycji VIII Ogólnopolskiej akcji pt. "Przerwa na czytanie – bicie rekordu w czytaniu na przerwie" wydarzenia realizowanego w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej „Cała Polska czyta dzieciom".

Celem akcji było promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, integracja środowiska lokalnego, pokazanie uczniom, że czytanie jest ciekawe. Czytanie ma moc #przerwanaczytanie

• Halloween party klas 4 - 8

• Dziękujemy wszystkim za udział i wspaniałą zabawę! Brawo klasie 8a i wychowawczyni, Pani Anecie Janczewskiej - organizatorom dzisiejszej imprezy! Dziękujemy Rodzicom i Pani Ewie Kotyńskiej za pomoc i poświęcony czas

• Warsztaty filmowe

• Uczniowie kształcili umiejętność tworzenia animacji 3D w programie Blender. Zwieńczeniem zajęć było wykonanie czołówki do powstającego filmu animowanego w wersji 3D w wykonaniu uczniów klasy 6a.

• Dzień Dyni

• Było jesienne, dyniowo, wrzosowo i bardzo pomarańczowo! Zobaczcie jak pięknie prezentujemy się na ściance przygotowanej przez P. Magdę Sztyruk. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli ją zorganizować :-)

• Spotkanie z pisarką

• 26 X mieliśmy przyjemność gościć autorkę książeczek dla dzieci - Panią Katarzynę Janowicz - Timofiejew z Wydawnictwa Niebieska Mrówka. Pani Kasia zachwyciła dzieci opowieściami o swoim zawodzie oraz zaspokoiła ciekawość skąd czerpie inspiracje na nowe opowiadania. Serdecznie dziękujemy za przemiłe spotkanie! #wydawnictwoniebieskamrówka

• Kiermasz

• Dzisiaj świętowaliśmy pyyyyyysznie!

Serdeczne podziękowania Rodzicom, którzy włączyli się w naszą akcję - bez Państwa by się nie udało. Podziękowania należą się Pani Asi Bielawskiej i Magdzie Makarczuk za przygotowanie kiermaszu. Medal otrzymuje Pani Mira Ryś w kategorii Sprzedawca Roku! Na pochwałę i uznanie zasłużyli również uczniowie klasy IV a za pomoc w obsłudze kiermaszu.

• Gratulacje!

• Mamy przyjemność poinformować, że w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych do etapu rejonowego przeszli następujący uczniowie: * język francuski - Anastazja Gromacka 8a; * język angielski - Alek Bogdanowicz, Karolina Brzozowska, Kacper Lutostanski, Kaya Polak, Julia Nitkiewicz, Maya Zubrzycki 8a; * matematyka - Hanna Aleksiejuk 8a; * język polski - Karolina Brzozowska. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w drugim etapie konkursu