• Mam talent

• Gratulacje Ewelina

• Z dumą i radością informujemy, że uczennica klasy 3 B, pod opieką pana Mirosława Ejsmonta zajęła

➡️🏆 I miejsce 🏆⬅️ w Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin.           Serdeczne gratulacje oraz wyrazy uznania! Życzymy kolejnych sukcesów!

• Mistrzowie programowania

• Mistrzowie programowania są wśród nas!
          Miło na poinformować, że wśród osób zakwalifikowanych do półfinałów Pix Programming Challenge znaleźli się nasi uczniowie:
          ELIMINACJE SKILLED: Paweł Krupicki kl. VIa
          ELIMINACJE ROOKIE: Maciej Grabowski kl. IIa, Filip Bielawski kl. IIa, Grzegorz Milewski kl. IIIa, Hubert Roszkowski kl. IIIa, Gabriel Łukaszewicz kl. IIa

• Integracyjny Festiwal Piosenki i Tańca

• Grupy taneczne, pod opieką Pani Joanny Bielawskiej, reprezentowały naszą szkołę podczas XVI Międzyszkolnego Integracyjnego Festiwalu Piosenki i Tańca "Śpiewajmy razem, tańczmy razem". Grupy zaprezentowały dwie choreografie przygotowane na zajęciach z tańca nowoczesnego. Naszym tancerzom kibicowali koledzy i koleżanki z klas I - III.

• Nasz talent aktorski

• Dnia 13 listopada mieliśmy niebywałą przyjemność brać udział w uczcie literackiej, jaką niewątpliwie był konkurs recytatorski pod hasłem "Wolność kocham i rozumem". Niezwykłe jest to, jak mądrze i świadomie brzmią słowa polskiej poezji patriotycznej w ustach młodego pokolenia. Dziękujemy Młodzieżowemu Domowi Kultury za to magiczne spotkanie. Naszą szkołę reprezentowały: Antonina Kunicka kl. Va i Weronika Samsel kl. VIa, która otrzymała WYRÓŻNIENIE w kategorii klas IV-VI GRATULUJEMY 👏👏

• Dążenie do mistrzostwa

• Hubert Roszkowski z kl. IIIa bierze udziałw licznych konkursach szachowych i osiąga wspaniałe wyniki. Jest też mistrzem Szkolnego turnieju szachowego roku szkolnego 2018/19. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!