• Nasze grupy

• Grupa 3 - 4 latki

• Teddy Bears (Pluszowe Misie)

Wychowawczynie:

mgr Emilia Jastrzębska

mgr Anna Kamińska

Pluszowe Misie to grupa 3 i 4 latków, w której skład wchodzą 9 dziewczynek i 7 chłopców. Dzieci bardzo chętnie przychodzą do przedszkola, uczestniczą w różnych zabawach i zajęciach. Przedszkolaki starają się być miłe i koleżeńskie, dzięki czemu atmosfera w grupie jest wspaniała. Bardzo lubią wykonywać prace plastyczne z wykorzystaniem różnych technik.

• Grupa 5 - 6 latków

• 'Happy Owls' (Wesołe Sowy)

wychowawczyni:

mgr Jolanta Stanisławska

Happy Owls to grupa dwujęzyczna dzieci 5-6 letnich, liczy 11 uczniów - 6 chłopców i 5 dziewczynek. Edukacja dwujęzyczna stanowi element towarzyszący standardowemu programowi edukacji przedszkolnej i oznacza, że takie sytuacje jak zajęcia dydaktyczne, czynności samoobsługowe czy zabawy swobodne realizowane są przy pomocy języka polskiego oraz angielskiego. Treści kształcenia przekazywane w języku polskim i angielskim uzupełniają się wzajemnie i w logiczny sposób tworzą harmonijną całość, a rozwój kompetencji językowych dzieci odbywa się poprzez intuicyjne przyswajanie języka obcego w kontakcie z nauczycielem.

• Co nas wyróżnia?

• Wysoka jakość opieki przedszkolnej