• Dzień Morza

• Rozstrzygnięcie Szkolnych Konkursów Plastycznych "Najpiękniejszy żaglowiec" i "Mieszkańcy podwodnej Krainy"

I miejsce – Maja Krzemińska kl. IIa

II miejsce – Daniel Ostasz kl. IIa i Tycjan Kowalczyk kl. Ia

III miejsce – Jakub Puzan kl. IIa, Filip Bielawski kl. IIa, Maja Pajewska kl. Ia

Wyróżnienia: Krzysztof Milewski kl. IIa, Michał Nahajewski kl. Ia, Benjamin Terlecki kl. Ia, Jan Kozub kl. Ia

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach.

• Dzień Morza

• Podczas dzisiejszego święta śpiewaliśmy szanty, tańczyliśmy i pląsaliśmy wesoło! W trakcie Pokazu Mody Portowej podziwialiśmy wspaniałe stroje piratów, marynarzy i innych wilków morskich. Sami zdecydujcie, kto prezentował się najlepiej!

Dzień Morza.

• Europejski Dzień Języków

•  Nasza szkolna podróż po świecie dostarczyła nam dziś wielu ciekawych informacji oraz wrażeń. Pyszna kuchnia, piękne dekoracje i gazetki tematyczne, wspaniałe prezentacje klas połączone ze śpiewem, tańcem, strojem stały się naszym udziałem. Serdecznie dziękujemy naszym nauczycielom języków i Rodzicom za pomoc w organizacji tego wspaniałego święta. Europejski Dzień Języków .

• Wyjazd integracyjny

• W dniach 16 - 17 września 2019r. uczniowie klasy Va ćwiczyli celność, gibkość i zwinność podczas wyjazdu o Nowogrodu. Zabawa była wspaniała!!! Bo bycie razem to największa przygoda!

• Nauka przez działanie i wspólną zabawę!

• Konkursy w ramach projektu edukacyjnego „Morze, nasze morze”

Zapraszamy do udziału wszystkich uczniów klas I – III

1.Konkurs na grafikę komputerową pt. „Ryba”

2.Konkurs plastyczny na pracę przestrzenną pod hasłami :„Mieszkańcy podwodnej krainy” lub „Najpiękniejszy żaglowiec”

Prace konkursowe należy przynieść do dnia 26 września 2019r. do wychowawcy klasy. Wszelkie dodatkowe informacje zdobędziecie u organizatorów: P. Magdy, P. Joasi i P. Miry.Serdecznie zapraszamy i życzymy wspaniałych pomysłów!!! ⛵️⚓️

• Wyróżnienie „Diligentiae – za pilność”

• Prezydent Białegostoku nagrodził najlepszych uczniów i ich mistrzów – nauczycieli. Wśród wyróżnionych znalazły się uczennica klasy VIIa Joanna Białasz i jej wychowawczyni mgr Ewa Kotyńska.

Serdecznie gratulujemy! Wyróżnienie „Diligentiae – za pilność” w formie okolicznościowego medalu i certyfikatu przyznawane jest przez prezydenta Miasta Białegostoku co roku, a wręczane podczas uroczystości inauguracji nowego roku szkolnego. Medale są symbolem etosu uczciwej i rzetelnej pracy, dążenia do zdobywania wiedzy i wszechstronnego rozwoju.