• Sprzątanie Świata'2019

• "NIE ŚMIECIMY - SPRZĄTAMY - ZMIENIAMY!"

• Wyjazd integracyjny

• W dniach 16 - 17 września 2019r. uczniowie klasy Va ćwiczyli celność, gibkość i zwinność podczas wyjazdu o Nowogrodu. Zabawa była wspaniała!!! Bo bycie razem to największa przygoda!

• Nauka przez działanie i wspólną zabawę!

• Konkursy w ramach projektu edukacyjnego „Morze, nasze morze”

Zapraszamy do udziału wszystkich uczniów klas I – III

1.Konkurs na grafikę komputerową pt. „Ryba”

2.Konkurs plastyczny na pracę przestrzenną pod hasłami :„Mieszkańcy podwodnej krainy” lub „Najpiękniejszy żaglowiec”

Prace konkursowe należy przynieść do dnia 26 września 2019r. do wychowawcy klasy. Wszelkie dodatkowe informacje zdobędziecie u organizatorów: P. Magdy, P. Joasi i P. Miry.Serdecznie zapraszamy i życzymy wspaniałych pomysłów!!! ⛵️⚓️

• Wyróżnienie „Diligentiae – za pilność”

• Prezydent Białegostoku nagrodził najlepszych uczniów i ich mistrzów – nauczycieli. Wśród wyróżnionych znalazły się uczennica klasy VIIa Joanna Białasz i jej wychowawczyni mgr Ewa Kotyńska.

Serdecznie gratulujemy! Wyróżnienie „Diligentiae – za pilność” w formie okolicznościowego medalu i certyfikatu przyznawane jest przez prezydenta Miasta Białegostoku co roku, a wręczane podczas uroczystości inauguracji nowego roku szkolnego. Medale są symbolem etosu uczciwej i rzetelnej pracy, dążenia do zdobywania wiedzy i wszechstronnego rozwoju.