• W wiosce indiańskiej

• 16 września uczniowie klas I - III uczestniczyli w integracyjnej wycieczce do Supraśla.

Podczas wizyty w wiosce indiańskiej uczniowie strzelali z łuku, jeździli konno, próbowali szczęścia podczas płukania złota, odwiedzili muzeum "W tipi", rywalizowali w konkursach, przytulali i głaskali zwierzęta, piekli kiełbaski na ognisku, malowali twarze w indiańskie wzory i świetnie się bawili.

• Dzień kropki

• Dziś w naszej szkole obchodzimy Dzień Kropki! Uczniowie z radością prezentują swoje kreatywne prace, a kropki zdobią klasowe przestrzenie. To doskonała okazja, by odkrywać i rozwijać nasze talenty oraz cieszyć się wspólną zabawą! Wspaniałe pomysły i uśmiechy są wszędzie wokół.

• Rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny 2024/2025!

• Powodzenia dla wszystkich na nowej drodze edukacyjnej!

Drodzy Uczniowie, życzymy Wam, aby ten rok szkolny przyniósł mnóstwo radości z nauki, odkrywania nowych rzeczy i jak najmniej trudności. Niech każdy dzień w szkole będzie pełen ciekawych wyzwań i sukcesów!

Drodzy Nauczyciele, niech ten rok przyniesie Wam satysfakcję z pracy oraz piękne, pozytywne relacje z uczniami. To Wasza pasja i zaangażowanie kształtują przyszłość młodych ludzi!

• Nasze nagrody

• 2 września 2024 r. wyróżnieni zostali najlepsi uczniowie z białostockich szkół oraz ich mistrzowie – nauczyciele towarzyszący młodzieży na drodze rozwoju. Medale „Diligentiae – za pilność” z rąk prezydenta Białegostoku Tadeusza Truskolaskiego otrzymały Hanna Aleksiejuk i mgr Aneta Janczewska - nauczycielka matematyki. Serdecznie gratulujemy