• Uwaga!

• Drodzy Rodzice naszych młodych "karateków". Przekazujemy propozycję Pana Czarka, trenera karate w naszej szkole, dotyczącą ujednolicenia strojów ćwiczących. Prosimy o zapoznanie się i przekazanie swojej decyzji wychowawcom klas. 🥋🥋🥋

• Festiwal Dyni

• Konkurs "Dyniozwierzę", Dynioteka, plastyczny warsztat "Dynia" i Charytatywny Kiermasz Ciast na rzecz Stowarzyszenia "Jasny Cel" -  tyle atrakcji w ciągu jednego dnia!! Było słodko, wesoło, kreatywnie! Festiwal Dyni.

• Uwaga Rodzice!

• 4 listopada 2019r. będą wykonywane pamiątkowe zdjęcia klas. Przy okazji firma MAWI dołącza swoją ofertę, widoczną w poniższym linku. Prosimy o zapoznanie się z nią i przekazanie wychowawcom klas, jakie zdjęcia mają wykonać uczniowie.

• Hobbit czyli tam i z powrotem

• Przepiękna opowieść o przyjaźni, o współpracy różnych nacji, które w obliczu zła potrafią się zjednoczyć, stała się udziałem uczniów klas IIIa i IVa.. Po przedstawieniu uczniowie mieli niezwykłą przyjemność obejrzenia teatru wraz z odtwórcami głównych ról: Markiem Cichuckim (Bilbo Baggins) i Piotrem Szekowskim (Thorin). Byliśmy na scenie, pod sceną i obok sceny. Dziękujemy Pani Wioli za zorganizowanie nam tej niezapomnianej przygody! Hobbit czyli tam i z powrotem.

• Ślubowanie'2019

• Pasowanie na ucznia to ważne wydarzenie w życiu każdej szkoły. We wtorkowe popołudnie 15 października uczniowie klasy Ia złożyli uroczyste ślubowanie w obecności Dyrekcji Szkoły p. dyrektor Agnieszki Iłendo – Milewskiej, p. wicedyrektor Mirosławy Ryś, wychowawcy – p. Joanny Bielawskiej, nauczycieli oraz rodziców. Życzymy wszystkim pierwszoklasistom, by każdy dzień w naszej szkole dostarczał im wspaniałych przygód z nauką oraz radosnych chwil w towarzystwie kolegów, koleżanek i pracowników szkoły. Pani Asi dziękujemy za przygotowanie tej wspaniałej uroczystości. Ślubowanie

• Nasze osiągnięcia

• Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, za osiàgnięcia w zakresie pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekunczej, nauczyciele naszej szkoly otrzymali nagrody z ràk Ministra Edukacji Narodowej. Pani Edyta Jasińska, nauczyciel języka angielskiego i Pani Agnieszka Iłendo-Milewska, dyrektor szkoły, otrzymały nagrodę Ministra Edukacji Narodowe. Pani Urszula Bołtryk, nauczyciel biologii, otrzymala medal Komisji Edukacji Narodowej. Serdecznie gratulujemy. Nasze osiągnięcia.

• Wycieczka klas I - III do Poczopka

• Dzisiejszy dzień upłynął nam w „prześlicznych okolicznościach przyrody”. Zwiedzaliśmy Silvarium w jesiennej odsłonie. Zajrzeliśmy do Domu sów, pozdrowiliśmy bociany, którym nie chciało się odlecieć do ciepłych krajów, tropiliśmy ślady leśnych mieszkańców. Poszukaliśmy wiatru wśród Megalitów, sprawdziliśmy godzinę na zegarach słonecznych, a ponieważ pokazały, że już pora na obiad, odwiedziliśmy Gospodę w Krynkach. Wspaniale się bawiliśmy!!!  Wycieczka klas I - III.