• Dzień Chłopaka'2020

• Dziś w szkole bardzo sympatyczne święto - Dzień Chłopaka.Dziewczynki przygotowały dla swoich kolegów super krawaty!!! Chłopcy otrzymali również małe podarunki.

• Posprzątaliśmy świat!

• Akcja „SPRZĄTANIE ŚWIATA 2020 r.” odbywa się po raz 27, tym razem pod hasłem „Rezygnuję, Redukuję, Segreguję”

Nasi uczniowie pięknie posprzątali dziś teren wokół szkoły. Wzięli też udział w międzyklasowym konkursie segregowania śmieci.

• Gratulacje!

• Wyróżnienie „Diligentiae – za pilność” w formie okolicznościowego medalu i certyfikatu przyznawane jest przez prezydenta Miasta Białegostoku co roku, a wręczane podczas uroczystości inauguracji nowego roku szkolnego. Medale są nagrodą za uczciwą i rzetelną pracę, dążenie do zdobywania wiedzy i wszechstronnego rozwoju. Medal ustanowiony został w 1767 roku przez króla Stanisława Augusta i nadawany był wychowankom Korpusu Kadetów w Warszawie (Akademii Szlacheckiego Korpusu Jego Królewskiej Mości i Rzeczypospolitej) jako zaszczytne wyróżnienie za pilność w nauce. Tegoroczną nagrodę otrzymali Damir Fursevich i mgr Joanna Wieremiejuk. Gratulujemy!!!

• Pierwszy dzień w przedszkolu

• Na dobry początek. Zajęcia z psychologii. Grupa 5-6 - latków "Nasze przedszkole", 3-4-latki "Tworzymy wspólną budowlę przedszkola" ...od wspólnoty wszystko się przecież zaczyna :-)

• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2020/2021

• „Nauka jest podróżą, która trwa całe życie”

1 września te słowa brzmią wyjątkowo, zwłaszcza w tym trudnym roku, który przed nami. Cieszymy się, że w tę wspaniałą podróż ruszamy znów razem. Życzymy Uczniom i Nauczycielom wspaniałej przygody uwieńczonej falą sukcesów. Szczególnie ciepło witamy Pierwszaki i wszystkich nowych Uczniów.