• Miejski konkurs rozstrzygnięty!

• Z radością przedstawiamy wyniki Miejskiego Konkursu Plastycznego pt. "Bocian".
              I miejsce - Ola Panek STO nr 1
              II miejsce - Piotr Wasilewski SP nr 6
              III - Ksawier Kozak  SP nr 28
              Wyróżnienia:
              Michalina Wyrzykowska SP nr 48
              Rozalia Andraka SP nr 52
              Arkadiusz Superson ZSP nr 5
              Juilja Smorczewska SSP nr 3
              Nagroda specjalna dla klasy 1a PSP Informatyczno - Językowa z Oddziałami Dwujęzycznymi

• 🐝🐝🐝Dzień Pszczoły 🐝🐝🐝

• Co słychać w ulu?, skąd się bierze miód?, dlaczego pyszny miód to dla zdrowia cud? Na te pytania oraz wiele innych odpowiedź uzyskali uczniowie klas I-III podczas obchodów Światowego Dnia Pszczół.

Rozstrzygnięcie konkursu literacko - plastycznego:

Nagroda specjalna:

Emilia Radziszewska kl. 1a

Miejsce I ex aequo:

Artur Adamski kl. 1a, Laura Dworzak kl. 1a, Michał Nahajewski kl. 2a

Miejsce II ex aequo:

Maja Prokop kl. 3a, Maja Sokólska kl. 1a, Mikołaj Szachowicz kl. 3a

Miejsce III ex aequo:

Patryk Keller kl. 1a, Aleksander Siemieniuk kl. 1a, Rebeccah Zdrodowska do Jesus kl. 2a

• KONKURS, KONKURS!

• Bzzzzz......Serdecznie zapraszamy uczniów klas I - III do udziału w konkursie literacko - plastycznym.

Regulamin konkursu:

Uczniowie klasy I wykonują pracę plastyczną ( technika i format dowolny) lub piszą wiersz (rymowankę)

Uczniowie klas II i III piszą wiersz (rymowankę)

Na wszystkie Wasze prace czekamy do 19 maja. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas obchodów Dnia Pszczoły w naszej szkole.