• Dzień Krajobrazu 2023

• Tegoroczne obchody Dnia Krajobrazu to okazja do promowania wartości krajobrazów towarzyszących codziennemu życiu każdego z nas oraz wspaniały sposób na integrację wszystkich uczniów

• Dzień KEN

• Dzień nauczyciela w tym roku przebiegał w bardzo serdecznej atmosferze. Każdy uczeń mógł przygotować i przeprowadzić własną lekcję. Po obiedzie wszyscy uczniowie spotkali się w auli szkoły na uroczystości z okazji 250-lecia KEN. Klasa VIIIa przygotowała wesołe skecze, a Pani Dyrektor przedstawiła wyniki głosowania uczniów na Najsympatyczniejszych pedagogów. Można też było podziwiać galerię portretów naszych nauczycieli.

• Wycieczka klas IV - VIII

• Integracja klas 4-8 w Folwarku Nadawki. Było bardzo wesoło, dużo emocji, wiele ciekawych konkurencji. Dowiedzieliśmy się wiele o sobie nawzajem Oto fotorelacja nr 1

• Czytamy!!!

• Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania

Został ustanowiony z inicjatywy Polskiej Izby Książki w 2001 roku. Data 29 września odnosi się do urodzin Janiny Porazińskiej, autorki książek dla dzieci i młodzieży.

• Świętujemy!

• 30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka, życząc naszym młodszym i starszym kolegom samych wspaniałych chwil w naszej szkole!

• Profilaktyka

• Uczniowie klas 4-8 uczestniczyli w prelekcji na temat profilaktyki zachowań niebezpiecznych dzieci i młodzieży oraz ich konsekwencji prawnych. Zajęcia prowadził psychoterapeuta Pan Robert Ćwikowski w ramach programu: Wolontariat - drogą do praworządności.

• Wycieczka klas I - III

• 19 września uczniowie klas I - III uczestniczyli w wyjeździe integracyjnym w położonym na skarju wsi Karczmisko, wśród malowniczych krajobrazów Puszczy Knyszyńskiej Ranczu Agroturystycznym Uroczysko Ruczaj. Dzieci miały możliwość uczyć się sztuki garncartwa, czerpania papieru, lepienia z gliny i współpracy w trakcie gier terenowych. Siły zregenerowaliśmy przy ognisku i pysznych kiełbaskach.

Było ciekawie, wesoło i pysznie!

• Poznajmy się!

• Wyjazd integracyjny klas I - III. Wspaniale spędzony czas na zabawie, rozmowach i wspólnym pieczeniu kiełbasek na ognisku.

• Witaj Szkoło!!!

• 4 września rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024!

Podczas uroczystości rozpoczęcia Pierwszaki złożyły uroczyste ślubowanie i zostały pasowane na uczniów naszej szkoły.

• Czas do szkoły!

• Parkingi dostępne na terenie szkoły oraz na terenie Spółdzielni SNB Białystok od ul. Dobrej i Kraszewskiego.

• Uwaga!

• Podczas wakacji sekretariat szkoły czynny będzie w godzinach 09.00 - 12.00.

Zapraszamy!

• Na nowy rok szkolny

• Wyprawka ucznia klasy I

Piórnik (sprawdzony każdego dnia!)

Ołówek x 2szt.  Długopis niebieski x2szt.

Kredki ołówkowe Temperówka

Linijka Nożyczki Mazaki

Klej w sztyfcie do papieru x2szt.

Gumka do ścierania

2. Zeszyty

16 kartkowy w 3 linie kolorowe  x3

16 kartkowy  w kratkę x3

Zeszyt do kontaktu z Rodzicami

3. Materiały plastyczne

Farby plakatowe     Farby akrylowe (zestaw ) Kubek Pędzle Gąbki do malowania

Mazak czarny permanentny

Pastele suche i olejne, flamastry, plastelina

Blok rysunkowy biały A4 x 2szt. i kolorowy x2szt.

Blok rysunkowy biały A3 x 1szt i kolorowy x1szt.

Blok techniczny biały A4 2szt. i kolorowy 2 szt. i czarny 1szt.

Blok techniczny A3 biały 1 szt. i kolorowy 1szt.

Klej wikol  Taśma klejąca

Talerzyki, najlepiej białe i kubeczki papierowe (zestawy ok. 6szt)

Materiały kreatywne (oczka, pompony, druciki, naklejki itp.)

Ryza papieru ksero

4. Strój na zajęcia ruchowe: granatowe spodenki lub spodnie dresowe, biała koszulka (podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka)