• Uwaga!

• Szanowni Rodzice uczniów przystępujących do wojewódzkich konkursów przedmiotowych na etapie szkolnym mają prawo do wglądu do praw uczniów do 3 dni od terminu konkursu.

• Uwaga! Konkurs!

• Warunki uczestnictwa w szkolnym Konkursie na najśmieszniejszą dynię!

1. Konkurs skierowany jest do uczniów Prywatnej Szkoły Podstawowej Informatyczno – Językowej z Oddziałami Dwujęzycznymi.

2. Prace mogą być przygotowywane przy pomocy członków Rodzin.

3. Udział w Konkursie jest bardzo mile widziany 😊.

4. Technika: dowolna - praca przestrzenna z dyni;  każdy uczestnik może dostarczyć dowolną ilość prac.

5. Prace dostarczamy do wychowawców klas, do 27 października 2021 r.

6. Komisja Konkursowa  będzie brała pod uwagę:

a) oryginalność

b) pomysłowość

c) zgodności z wymogami i tematyką konkursu

7. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas Dnia Dyni w dniu 29 października 20021 r.

8. Bawcie się dobrze!

• 10-lecie Szkoły

• Dziesięć lat temu na mapie edukacyjnej Białegostoku pojawiła się nowa placówka – Prywatna Szkoła Podstawowa Informatyczno – Językowa z Oddziałami Dwujęzycznymi. 14 października, w towarzystwie przybyłych gości, nauczycieli i uczniów uczciliśmy ten fakt uroczystymi obchodami. Były przemówienia, życzenia, kwiaty i prezenty. Przybyli też nasi Absolwenci. Najpiękniej zaprezentowali się uczniowie klas I – III, którzy pod czujnym okiem Pani Joanny Bielawskiej i Pani Magdaleny Makarczuk wytańczyli i wyśpiewali musical „Witajcie w Naszej Bajce”. Za piękną dekorację odpowiadała Pani Magdalena Sztyruk. Prezentacje wykonały Panie Joanna Wasiluk i Ewa Kotyńska. Dziękujemy wszystkim za udział w tym ważnym wydarzeniu!